BOHEMIANS 1905

Klubové hvězdy

HVĚZDY STARÉ DOBRÉ BOHEMKY

PŘEMYSL BIČOVSKÝ

 

KAROL DOBIÁŠ

HVĚZDY NOVÉ TAKY DOBRÉ BOHEMKY

KAREL RADA

Post :
obránce
Číslo dresu :
5
Narozen :
2.3. 1971
Věk :
36
Státní příslušnost :
ČR
V Bohemce od :
20.7. 2006
Přišel z :
FK Teplice

Charakteristika:  Nejznámější současný fotbalista Bohemians se zkušenostmi nejen z první ligy české, ale také německé a turecké se v roce 2006 nepohodl s Teplicemi na nové smlouvě, a tak se zamířil k Botiči. Bývalý reprezentant, který má na své kontě 390 zápasů v české lize, zatím zůstává svým přínosem pro hru Bohemians za očekáváním. Na vině jsou bohužel častá zranění, přestože často nenastupuje, trenér Busta si nemůže vynachválit jeho působení uvnitř týmu.
Nejslavnějším okamžikem Radovi kariéry je bezesporu proměněná rozhodující penalta v semifinále Mistrovství Evropy v roce 1996. Z Anglie si Rada přivezl stříbro a zapsal se tak pod největší úspěch českého fotbalu. V roce 2008 po konci sezóny tent ohráč ukončil svojí fotbalovou kariéru. Karle - děkujeme

RADEK SŇOZÍK

Post :
Brankář
Číslo dresu :
1
Narozen (Věk) :
17.10. 1975 (31)
Státní příslušnost :
ČR
V Bohemce od :
7.7. 2006
Přišel z :
FK Marila Příbram

Jasně nejstarší člen našeho brankářského triumvirátu začínal v přípravce klubu SK Tachov na pozici útočníka. Jeho snem bylo vždy střílet branky, a tak,již jako brankář, rozehrával většinu standardních situací včetně penalt, při kterých je nadmíru úspěšný. Jeho kopací technika je na vysoké úrovni, a nebojí se udělat kličku, při které občas trenéři trnou. Obrovský showman a zároveň gólman s 61 ligovými starty z prvoligové Příbrami, se rázem po svém příchodu stal miláčkem vršovických davů a byl dokonce fanoušky vyhlášen nejlepším hráčem roku 2006.
Jasná brankářská jednička je určena i na zahrávání pokutových kopů.

DALIBOR SLEZÁK

Post :
záložník
Číslo dresu :
10
Narozen :
28.1. 1970
Věk :
37
Státní příslušnost :
ČR
V Bohemce od :
25.6. 2005
Přišel z :
Sparta Krč

Charakteristika:  Ikona současných Bohemians 1905, která nevypustí jediný souboj na hřišti. Veliká modla fanoušků zelenobílých bude v Bohemce pokračovat i po skončení aktivní kariéry. Důrazný útočník, přeškolený na podhrotového hráče aspiruje téměř každý rok v každé soutěži na krále střelců. Jeho obrovskou výhodou je umění měnit rytmus hry. Ohromná persona a kapitán současných Bohemians 1905.

 
Powered by Rauerinho © 2008, SS místnosti Bohemians 1905